// Послуги

Оцінка землі

Оцінка земельних ділянок, досить затребувана послуга в нашій країні. Вона виконується кваліфікованим фахівцем-оцінювачем, у якого є відповідне Кваліфікаційне Свідоцтво, досвід і професійні знання. Оцінка земельних ділянок буває експертно-грошова і нормативно-грошова. Нормативна оцінка проводиться державними уповноваженими органами, а експертна – приватними компаніями, у яких є необхідні документи, що підтверджують кваліфікацію. Нормативна оцінка використовується для оформлення вступу в права спадщини, частка дарування землі, для сплати податків. Експертна оцінка земельної ділянки потрібна під час оформлення договорів купівлі-продажу кредитування, а також для цілей бухгалтерського обліку та оподаткування.

Нормативно-грошова оцінка визначається відповідно до встановлених державними органами коефіцієнтів, що унеможливлює штучне заниження або завищення такої вартості. Експертна оцінка виконується безпосередньо оцінювачем, який формує вартість ділянки, підбираючи необхідні аналоги та керуючи коефіцієнтами. Зазвичай для проведення експертної оцінки оцінювачі застосовують порівняльний оціночний підхід. Порівняльний підхід полягає в коректному підборі аналогічних оцінюваній земельних ділянок подібного цільового призначення.

Для чого потрібна незалежна оцінка?

Експертно-грошова оцінка земельних ділянок необхідна при оформленні угод купівлі-продажу, які реєструються у нотаріуса, при розподілі майна в суді, при постановці території на баланс підприємства або місцевих органів влади. Експертна оцінка землі, як ми вже говорили, робиться для отримання кредиту в банку та укладення договору іпотеки. Зазвичай у практиці банк спочатку проводить акредитацію оцінювачів, які мають право виконувати оцінку земельних ділянок для клієнтів такого банку. Оцінка земельної ділянки також може знадобитися для ухвалення стратегічних інвестиційних рішень або для започаткування бізнесу, коли одним з активів виступає земельна ділянка.

Замовляючи оцінку землі, майбутній або теперішній власник розраховує отримати реальну ринкову вартість ділянки, яка допоможе йому правильно зорієнтуватися під час укладення угоди купівлі-продажу або ухвалення важливих фінансових рішень. Саме такі послуги і надає наша компанія. Наше завдання допомогти Клієнтам визначити вартість землі, що цікавить, і зробити правильний вибір для досягнення їхніх цілей.

Ми також намагаємося підказати нашим клієнтам у чому перевага тієї чи іншої земельної ділянки, звернути увагу на можливі підводні камені кожної ділянки, виявити недоліки. Великий досвід роботи наших фахівців дає змогу точно визначити привабливість землі в конкретному місці населеного пункту, а знання ринку – визначити її точну ціну.

Одним словом, краще звернутися до професіоналів і отримати об’єктивну ринкову вартість земельної ділянки з нерухомістю, які ви плануєте придбати, ніж діяти навмання, що може призвести до незапланованих витрат і переплати під час укладання угоди. Тим паче що в офісі нашої компанії завжди можна отримати безкоштовну консультацію щодо вартості земельної ділянки та з правових питань володіння землею. Досить привезти або надіслати нам на електронну пошту документ про право власності на земельну ділянку і ваше запитання.

Результат оцінки оформляється у вигляді Звіту, який зшивається, підписується оцінювачем і керівником компанії. Термін дії Звіту з оцінки землі – один рік. Усі наші Звіти відповідають вимогам законодавства України.

Оцінка землі складається з таких етапів:
01
Обговорення з Клієнтом завдань і цілей оцінки;


02
Проведення безкоштовної попередньої оцінки та узгодження результатів з Клієнтом;

03
Укладення Договору на проведення оцінки;04
Обстеження та фотофіксація земельної ділянки;

05
Збір та аналіз даних, які впливають на оцінку, вивчення ринку, підбір аналогів;

06
Аналіз найбільш ефективного використання земельної ділянки;

07
Підбір та обґрунтування методичних підходів;

08
Остаточне визначення вартості ділянки землі, узгодження результатів, складання Звіту про оцінку.

Досвідчений оцінювач завжди відрізнить привабливу земельну ділянку за місцем розташування, наявністю комунікацій та іншими важливими факторами. Побачить приховані недоліки, як то: близькість брудних промислових виробництв, ненадійні ґрунти, погану екологічну ситуацію, непривабливу місцевість, інші інвестиційні ризики.

Особливо важливо правильно вибрати оціночну компанію, коли ви плануєте купити ділянку для спорудження будинку або прийняти важливе рішення про розпорядження вашою ділянкою. Така довготривала інвестиція має супроводжуватися послугами професіонала-оцінювача. Також оцінка вартості землі актуальна щодо земель сільгосппризначення, особливо напередодні лібералізації ринку сільськогосподарської землі в Україні, про яку багато говорять останнім часом.

Земельні ділянки – від 600

Оцінювачі та землевпорядники нашої компанії вислухають ваше завдання, зроблять під ключ оцінку земельної ділянки або допоможуть присвоїти кадастровий номер для неї. Ми можемо виконати оцінку, оформлену офіційним Звітом або запропонувати безкоштовну консультацію з питань вартості та оформлення прав на земельну ділянку. Ми працюємо як на території Харкова та області, так і в інших регіонах України.

Приходьте, ви залишитеся задоволені!

Зателефонуйте:
Зателефонуйте:
+38 (066) 114-50-75 Vider, Telegram, WhatsApp
+38 (096) 865-18-56
Напишить:
Напишить: