// Послуги

Оцінка нерухомості

Найчастіше незалежна оцінка комерційної нерухомості, квартири або будинку необхідна для оформлення нотаріальних угод, кредитування під заставу та інших операцій. З 2011 року незалежна оцінка – це обов’язковий етап при проведенні операцій з нерухомістю.

У періоди економічної кризи і перепадів цін на житло, незалежна оцінка квартири і будинку користується попитом як у продавців, так і у покупців. Але крім купівлі-продажу, така процедура необхідна в таких випадках:

– Оформлення дарування нерухомості;
– Вступ у спадщину;
– Укладення договору страхування;
– Отримання кредиту під заставу майна;
– Судового розгляду і майнових спорів;
– Приватизації та оренди нерухомості;
– Бухгалтерського обліку;
– Формування статутного капіталу підприємства;
– Для оподаткування;
– Розрахунку матеріального збитку.

Постанова КМУ (Кабінету Міністрів України) № 358 від 21 серпня 2014 року, а також Податковий кодекс України зобов’язують проводити оцінку нерухомості для оформлення різноманітних угод з нею. Йдеться про угоди, що оформляються у нотаріуса. Нотаріус вимагатиме Звіт про оцінку в разі продажу, дарування або спадщини, коли об’єктом переходу права власності є квартира, будинок або нежитлове приміщення. Для проведення такої оцінки ви можете звернутися в нашу компанію. Ми працюємо не тільки в Харкові та області, а й по всій Україні.

Оцінка виробничої нерухомості:

Виробнича нерухомість – це частина або все підприємство в цілому. Ми працюємо як з невеликими магазинами, так і з будівлями заводських цехів і складськими комплексами. Ми швидко розраховуємо обсяг роботи й уточнюємо, які проблеми наших клієнтів ми можемо вирішити в конкретному проєкті. Узгодивши всі умови, ми приступаємо до роботи. Оцінка виробничих приміщень є затребуваною послугою. Ми зробимо необхідну вам оцінку, яка допоможе вирішити поставлені вами завдання.

Оцінка комерційної нерухомості:

До категорії комерційної нерухомості належать:

– Складські приміщення;
– Торгові об’єкти;
– Офісні будівлі;
– Виробничі будівлі.

Ця нерухомість часто є об’єктом застави або купівлі-продажу бізнесу. Підсумковий документ – Звіт про оцінку містить ринкову вартість об’єкта. Звіт про оцінку буде необхідний продавцю будівлі, інвестору, будівельній компанії та банківським позичальникам. У своїй роботі ми використовуємо глибоке вивчення кон’юнктури ринку нерухомості. Це дає можливість виконувати нашу роботу коректно і виходити на реальну ринкову вартість об’єктів оцінки. Після нашої роботи ви отримаєте Звіт про оцінку майна, що відповідає законодавству України, де буде детально описано об’єкт, порядок і методи оцінки нерухомості. У розділі Висновки прописана ринкова вартість об’єкта. Звіт про оцінку нерухомості дійсний 6 місяців.

Оцінка житлової нерухомості:

Компанія “Дельта-Консалтинг” оцінює всі види житлових приміщень. Ми робимо оцінку квартир і будинків, гуртожитків, окремих кімнат і так званих гостинок. Працюємо як з об’єктами вторинного, так і первинного ринку. До перших належать індивідуальні житлові будинки та типові квартири. А первинні об’єкти – це новобудови, квартири в них цілком або тільки частини приміщень. Інвестору, який купує квартиру в новому будинку, важливо розуміти її поточну вартість і потенціал до подальшого зростання. Експерти нашої компанії допоможуть розібратися з цим завданням. Ми виконаємо оцінку окремої квартири в новобудові, або всіх приміщень у новому будинку, визначивши вартість кожної окремо.

У роботі з житловими об’єктами ми дотримуємося сучасних стандартів оцінки нерухомості та стежимо за змінами ринку. Це дає можливість отримати найбільш точні результати у Звіті про оцінку для наших Клієнтів.

Скільки коштує оцінка квартири та інших об’єктів?

Ми порадуємо вас комфортними цінами на послуги та гнучким індивідуальним підходом. Вартість робіт з оцінки не прив’язана до площі нерухомості. Докладний прайс-лист представлений на нашому сайті. Також ви можете звернутися до нас за телефоном або електронною поштою. Наприклад, електронною поштою можна надіслати нам документи для оцінки та замовити доставку звіту.

Квартири – від 600

Будинки та котеджі – від 600

Комерційна нерухомість – від 1000

З нами визначення вартості будинку і квартири для спадщини, продажу, дарування буде зроблено швидко, професійно і вигідно. Після чого, ви зможете проводити операції з нерухомістю і вирішити ваші завдання.

Зателефонуйте:
Зателефонуйте:
+38 (066) 114-50-75 Vider, Telegram, WhatsApp
+38 (096) 865-18-56
Напишить:
Напишить: