// Послуги

Оцінка збитків від війни

 

Наша країна зіткнулася із величезним випробуванням у вигляді російської навали. Країна-агресор знищила цілі міста, села, а з ними й заводи, виробництва, фермерські господарства. Багато господарств та власників бізнесу зазнали величезних збитків. Знищена чи пошкоджена нерухомість, сільгосптехніка, обладнання, транспорт. Збитків задано врожаю та готовій продукції на складах.

Країна-агресор має заплатити за скоєне, відшкодувати завдані збитки та упущену вигоду постраждалим підприємствам України. 18 жовтня 2022 року Фондом Держмайна України та Міністерством економіки України була затверджена «Методики визначення шкоди та обсягу збитків, завданих підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності внаслідок збройної агресії російської федерації», Наказ № 3904/1223.

Наша компанія наразі виконує оцінку збитків підприємств усіх форм власності, які понесли збитки та мають намір подавати до суду позови до російської федерації. Ми виконуємо оцінку постраждалої нерухомості, техніки, обладнання та транспорту, збитки врожаю та оцінку упущеної вигоди.

Така оцінка виконується згідно з українськими та обов`язково з міжнародними стандартами оцінки. Це дозволяє нашим клієнтам позиватися до російської федерації як в українському суді, так і в міжнародних судах.   

В процесі оцінки ми ретельно оглядаємо постраждалі об`єкти, вивчаємо документи, консультуємо власників підприємства та тримаємо в курсі виконання робіт що проводяться в процесі оцінки.

Сума збитків попередньо узгоджується із власником постраждалого майна.

Виконавши оцінку розміру збитків підприємства, ми оформлюємо відповідні Звіти про оцінку і передаємо їх замовнику. Наша оцінка дійсна до моменту отримання відшкодування.

Ми також консультуємо юристів підприємства у процесі підготовки судових позовів до країни-агресора.

Чому варто доручити оцінку збитків нашій компанії?
  1. Ми маємо досвід в оцінці майна вже понад 20 років;
  2. У складі нашої компанії є оцінювачі із міжнародними сертифікатами RICS, що посилює позиції позивача у міжнародних судах;
  3. Ми вміємо працювати з будь-яким постраждалим майном;
  4. Наша оцінка дійсна до моменту відшкодування;
  5. Ми допоможемо вам зібрати необхідні документи;
  6. Ми теж українці і хочемо щоб агресор заплатив за скоєне.

Замовте безкоштовну консультацію наших фахівців щодо оцінки збитків від війни і отримайте персональну пропозицію щодо виконання оцінки збитків вашого підприємства! 

Зателефонуйте:
Зателефонуйте:
+38 (066) 114-50-75 Vider, Telegram, WhatsApp
+38 (096) 865-18-56
Напишить:
Напишить: