// Послуги

Оцінка збитків від війни

Оцінка для цілей оподаткування хоч і не є окремим напрямком в оціночній діяльності, але за своїм призначенням прив’язана до окремих типів операцій з майном, які, як правило, реєструються нотаріально.

Оцінка з метою оподаткування застосовується здебільшого до майна фізичних осіб-резидентів, а також нерезидентів України, в тому випадку, коли вони є учасниками угод з цінними паперами, рухомим або нерухомим майном. Отримана в результаті ринкова вартість майна є основою при розрахунку державного мита, суми податків або зборів, інших платежів до бюджетів різних рівнів.

Оцінка для оподаткування необхідна в таких випадках:

– продаж і дарування нерухомості та землі;
– укладення угод з рухомим майном (найчастіше оцінку замовляють для купівлі-продажу автомобілів);
– вступ у права спадщини майна, а також немайнових прав (наприклад, патенту на винахід або іншої інтелектуальної власності);
– укладення угод, які підлягають обов’язковому нотаріальному посвідченню або ж державній реєстрації.

Оцінку для цілей оподаткування регулює низка нормативних актів. Це, перш за все, Податковий Кодекс України, Національний стандарт “Загальні засади оцінки майна і майнових прав”, Постанова КМУ (Кабінету Міністрів України) № 358 від 21.08.2014, Постанова КМУ № 146 від 25.03.2015.

Оцінка майна для оподаткування необхідна для таких видів нерухомості:

– малоповерхові житлові будівлі – котеджі, заміські та приватні будинки;
– квартири в багатоповерхових будинках, а також їхні частини;
– будівлі, призначені для комерційної діяльності (магазини, торгові центри, офіси, виробничі цехи);
– об’єкти незавершеного будівництва;
– земельні ділянки різного цільового призначення.

При укладанні договорів купівлі-продажу, міни, дарування, договору довічного утримання у нотаріуса обов’язково знадобиться Звіт про оцінку майна для цілей оподаткування, який виконується професійним сертифікованим оцінювачем. Компанія “Дельта-Консалтинг” має в своєму розпорядженні всі необхідні документи, щоб проводити оцінку для цілей оподаткування. Ми регулярно виконуємо такі роботи як з нерухомістю, так і з земельними ділянками.

Оцінка складається з таких етапів:
01
Обговорення із Замовником завдань та умов оцінки;

02
Укладення Договору на проведення оцінки;

03
Ідентифікація об'єкта оцінювання;

04
Збір та аналіз вихідних даних, необхідних для проведення оцінки, вивчення ринку, Підбір аналогів, опис об'єкта;

05
Аналіз найбільш ефективного використання об'єкта;


06
Вибір та обґрунтування методичних підходів;07
Визначення ринкової вартості об'єкта, узгодження результатів і складання фінального Звіту про оцінку з його реєстрацією в Державному реєстрі оцінок.

Звіт підписують оцінювачі, які безпосередньо брали участь у роботі з об’єктом, а також скріплюють печаткою та підписом керівника компанії. Після реєстрації угоди з майном, примірник звіту зберігається також в архіві нотаріуса, який проводив операцію.

Для бездоганного проведення оцінок для цілей оподаткування необхідне розуміння ринку нерухомості та земельних ділянок регіону, грамотний підбір аналогів продажів, вміла корекція цифр і показників згідно зі знижувальними або підвищувальними коефіцієнтами. Наша компанія впорається з таким завданням у найкоротші терміни і поставиться з увагою до вашої ситуації та особливостей майна. У нас завжди присутній індивідуальний підхід і розуміння завдань нашого клієнта.

Телефонуйте і ми потішимо вас відмінною і швидкою роботою, увагою до вашого майна і ваших цілей!

Зателефонуйте:
Зателефонуйте:
+38 (066) 114-50-75 Vider, Telegram, WhatsApp
+38 (096) 865-18-56
Напишить:
Напишить: